Zázrak
002

Jan Konůpek (1883 – 1950)

Zázrak, nedatováno

tuš na papíře | 30 × 20,3 cm | sign. Kpk

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč

neděle 13. prosince 2015

úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015