SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
hutně tvarované sklo s dutinou vytvořenou kolíkovou metodou | 16 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
sklo s optickým dekorem, podjímané opálem | v. 25,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč
hutně tvarované sklo | v. 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
metosklo, sklo tvarované metodou odstředivého lití | v. 12,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 500 Kč
224sklo s optickým dekorem, podjímané opálem | v. 25,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč
hutně tvarované sklo | v. 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč