neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
litografie | 56 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
litografie | 28,5 × 43,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
olej na papíře | 41,7 × 58 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč