Postavy
008

Jitka Válová (1922 – 2011)

Postavy, 2009

litografie | 49 × 33 cm | sign. J. Válová 09, 50/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016