Chrám Panny Marie Sněžné
012

Theodor Rotrekl (1923 – 2004)

Chrám Panny Marie Sněžné, 1969

litografie | 60 × 40 cm | sign. Rotrekl 69, 17/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016