Modrý ležák
031

Zdeněk Sýkora (1920 – 2011)

Modrý ležák, 2006

serigrafie | 70 × 100 cm | sign. Sýkora 2006, 62/70 | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 123, 158,
Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL

Galerie Éditions Média, Neuchâtel, Švýcarsko, 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 69 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016