Figury
064

Vladimír Novák (1947)

Figury, 1993

kombinovaná technika na papíře | 74 × 63 cm | sign. vzadu V. Novák 1993 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016