Luna
075

Endre Nemes (1909 – 1985)

Luna, 1950

olej, kvaš, písek a tempera na malířské lepence | 55,5 × 85 cm | sign. Endre Nemes 1950 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016