Ženy u vody
355

František Foltýn (1891 – 1976)

Ženy u vody, 1924

olej na plátně | 138 × 158 cm | sign. Foltýn 24 M | rámováno

Revue Art 1/2016, str. 27, 64, Prague Auctions, Praha, 2016

PROVENIENCE
Nabízený obraz získala rodina současného majitele na doporučení Vojtěcha Erdeleyi přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016