Kolo
361

Kamil Lhoták (1912 – 1990)

Kolo, 1974

olej na plátně | 65 × 86 cm | sign. Kamil Lhoták 1974 | rámováno

Kamil Lhoták, str. 229, Academia, Praha, 2000; Revue Art 1/2016, str. 29, 65, Prague Auctions, Praha, 2016

PROVENIENCE
Nabízený obraz zakoupil přímo v ateliéru Kamila Lhotáka malíř Karel Chaba a až do své smrti jej měl vystavený na čestném místě ve svém ateliéru.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016