Parodie II.
372

Michael Rittstein (1949)

Parodie II., 1995 – 1996

kombinovaná technika na sololitu | 140 × 170 cm | sign. M. Rittstein 95 – 96 | rámováno

Revue Art 1/2014, str. 59, Prague Auctions, Praha, 2014; Revue Art 1/2016, str. 68, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016