Krajina se stromem
390

Petr Pastrňák (1962)

Krajina se stromem, 2012

akryl na plátně | 80 × 100 cm | sign. vzadu Petr Pastrňák | rámováno

Revue Art 1/2016, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč

neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin

úterý 15. března - sobota 19. března 2016