neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin
úterý 15. března - sobota 19. března 2016
lept | 49 × 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
lept | 49,5 × 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 875 Kč
tuš na papíře | 39,5 × 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 59 × 42,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel, pastel a uhel na papíře | 42 × 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč
olej na plátně | 50 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč