SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin
úterý 15. března - sobota 19. března 2016
dřevoryt | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
pastel a tužka na papíře | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
195dřevoryt | 20,6 × 17,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
uhel na papíře | 41 × 36,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
197pastel na papíře | 30 × 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
198akvarel a kvaš na papíře | 27,7 × 33,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel na papíře | 62 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
200olej na plátně a kartonu | 32 × 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na kartonu | 34 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
olej na kartonu | 54 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
203olej na plátně | 65 × 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
pastel na papíře | 90 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na kartonu | 42 × 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
206olej na plátně | 41 × 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 700 Kč
207olej na kartonu | 61,5 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na papíře | 62 × 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na plátně | 33 × 40,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
210olej na kartonu | 50 × 60,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na kartonu | 54 × 64,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
olej na plátně | 81 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
olej na kartonu, mírně poškozeno | 64 × 82 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč