Hlava
008

Adriena Šimotová (1926 – 2014)

Hlava, 1995

lept | 37 × 35,5 cm |
sign. Adriena Šimotová 95, E. A. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016