Dvojice
099

Krištof Kintera (1973)

Dvojice, 2004

akryl na papíře | 29 × 42 cm |
sign. vzadu Krištof Kintera 2004 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
PRODÁNO ZA: 6 875 Kč

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016