Broušená mísa
262

Václav Pokorný (1914 – 2005)

Broušená mísa, 1965

olej na plátně | 100 × 73 cm |
sign. V. Pokorný 65 | rámováno

Václav Pokorný, Výbor z malířského díla, nestránkováno, Oblastní galerie v Liberci, 1989; Revue Art 2/2016, str. 59, Prague Auctions, Praha, 2016

Václav Pokorný, Výbor z malířského díla, Oblastní galerie v Liberci, 1989; Václav Pokorný, Městská galerie My, Jablonec nad Nisou, 2004; Václav Pokorný, Obrazy, Galerie Detesk, Železný Brod, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016