Varšava
531

Antonín Střížek (
1959)

Varšava, 2011

olej na plátně | 111 × 100 cm | sign. Antonín Střížek 2011

Antonín Střížek, str. 231, Kant, Praha, 2012; Revue Art 2/2016, str. 68, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016