neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
lept | 40,5 × 33,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
litografie, 14 ks | 13 × 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
PRODÁNO ZA: 16 250 Kč
akvarel na papíře | 42 × 58 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč