SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
suchá jehla | 39,9 × 49,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
akvarel, tempera a tuš na papíře | 70 × 49,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 37 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 42 × 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
070akvarel a tuš na papíře | 29,6 × 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
tuš na papíře | 56 × 74 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 700 Kč
kombinovaná technika na papíře | 49 × 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
PRODÁNO ZA: 9 000 Kč
akvarel a pastel na papíře | 32 × 44,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
082akvarel a tuš na papíře | 57 × 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč