SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
olej na plátně | 38 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
olej na plátně | 59 × 70,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 50 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
olej na plátně | 60 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na plátně | 100,5 × 72,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 41 000 Kč
olej na plátně | 100 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč
olej na plátně | 100 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na plátně | 100 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč
asambláž | 35 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej na plátně | 73 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na sololitu | 57 × 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na plátně | 85 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na plátně | 60 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
olej na plátně | 116 × 74 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 26 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 62 000 Kč