Ostrovy
011

Jiří John (1923 – 1972)

Ostrovy, 1968

suchá jehla | 50 × 65 cm | sign. Jiří John 68, E. A. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016