Lesní příkop
044

Alena Kučerová (1935)

Lesní příkop, 1990

tisk z perforovaného plechu | 74 × 53 cm | sign. Alena Kučerová 1990, 4/6 | rámováno

Alena Kučerová, str. 199, Galerie Pecka, Praha, 2005

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016