Laskavá krajina
058

Vladimír Suchánek (1933)

Laskavá krajina, nedatováno

litografie | 33,4 × 23,8 cm | sign. Vlad. Suchánek, E. A.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016