Plechovky
079

Michal Škapa (1978)

Plechovky, 2014

serigrafie | 69 × 49 cm |
sign. Michal Škapa 2014, 5/50 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016