251

Lubomír Blecha (1933 – 2009)

Bez názvu, 1996

pastel a pigment na papíře | 61,8 × 91,7 cm | sign. L. Blecha 1996 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016