Tržiště
345

František Kupka (1871 – 1957)

Tržiště, nedatováno

serigrafie | 43 × 51 cm | sign. v tisku Kupka, 59/65 | rámováno

Revue Art 3/2016, str. 62, Prague Auctions, Praha, 2016

Rozměrná malba Františka Kupky – Tržiště (1912 – 1913) je v pražském Museu Kampa vystavena spolu se dvěma studiemi, z nichž jednu tvoří grafický list nabízený v této aukci.

VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 68 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016