Namlouvání
361

Václav Menčík (1926 – 2013)

Namlouvání, 2008

olej na plátně | 190 × 140 cm | sign. VaMen 08

Václav Menčík, Obrazy, str. 126, Profi Art Publishing, Praha, 2013; Revue Art 1/15, str. 54, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016