V noci
381

Richard Konvička (1957)

V noci, 1989 – 1990

olej na plátně | 120 × 95 cm | sign. R. Konvička 89-90

Revue Art 3/2015, str. 30, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč

neděle 25. září 2016

úterý 20. září - sobota 24. září 2016