SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 25. září 2016
úterý 20. září - sobota 24. září 2016
lept | 49,5 × 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč
lept | 34,5 × 24,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
lept | 29 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
lept | 27 × 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
lept | 26,8 × 21,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč
olej na plátně | 85 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 46 000 Kč