neděle 25. září 2016
úterý 20. září - sobota 24. září 2016
monotyp | 22,2 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
suchá jehla | 24,3 × 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
039dřevořez | 40 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
monotyp | 31,7 × 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
041monotyp | 57,5 × 35,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
042monotyp | 57,8 × 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
monotyp | 51,2 × 32,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
dřevořez | 40 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
094akvarel a tuš na papíře | 22,5 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
tuš na papíře | 25 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
105koláž na papíře | 29,4 × 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
tuš na papíře | 59 × 46,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
olej na desce | 47 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč
olej na desce | 49,5 × 35,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na desce | 47 × 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč