SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 25. září 2016
úterý 20. září - sobota 24. září 2016
akryl na papíře | 41,8 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
akryl a tuš na papíře | 41,8 × 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,6 × 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,6 × 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
tuš na papíře, oboustranné | 55,5 × 75,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
133akvarel a tuš na papíře | 69,5 × 49,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 58,8 × 41,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 58,1 × 42,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej na překližce | 100 × 125 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
olej na plátně | 73 × 102 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
291olej na plátně | 35 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 92 × 73,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč