SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 25. září 2016
úterý 20. září - sobota 24. září 2016
akryl, airbrush a fix na papíře | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
146akryl, airbrush a fix na papíře | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč
337akryl a airbrush na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč