Pobřeží
183

Michal Ranný (1946 – 1981)

Pobřeží, 1968

tempera na papíře | 16,8 × 13 cm | sign. M. R. | rámováno

Současná krajinomalba, Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1995; Michal Ranný, Rožmberský dům, Soběslav, 2008; Prostor, hmota, světlo, Galerie U Betlémské kaple, Praha, 2014

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora v roce 1992.

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč

neděle 11. prosince 2016

úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016