Krajina s kameny
317

Jindřich Zezula (1935 – 2015)

Krajina s kameny, 1990

olej na plátně | 93 × 93 cm | sign. Zezula | rámováno

Současná krajinomalba, Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč

neděle 11. prosince 2016

úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016