Loď osudů
358

Miroslav Houra (1933 – 2006)

Loď osudů, 1964

olej na plátně | 110 × 120 cm | sign. M. Houra | rámováno

Miroslav Houra, Okresní muzeum, Děčín, 1967; Miroslav Houra, Výstavní síň Divadla hudby, Ústí nad Labem, 1967; Miroslav Houra, Galerie D, Praha, 1968; Miroslav Houra, Vzpomínka, Nová síň, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč

neděle 11. prosince 2016

úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016