neděle 11. prosince 2016
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 44,5 × 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
tuš na papíře | 20,5 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
301olej na plátně | 42 × 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
olej na kartonu | 56,5 × 43,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 18 750 Kč
olej na sololitu | 44,5 × 26,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
olej, tempera a kvaš na kartonu | 49,7 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč