PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 11. prosince 2016
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
litografie | 12,4 × 13,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
litografie | 21,2 × 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč
litografie, mírně poškozeno | 40,4 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč