neděle 11. prosince 2016
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
serigrafie | 44,5 × 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč
serigrafie | 45,8 × 30,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč
serigrafie | 46,5 × 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie | 41 × 28,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel na papíře | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
365olej na plátně | 95 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč