neděle 11. prosince 2016
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
kombinovaná technika na papíře | 50 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
145akvarel a tuš na papíře | 29,5 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
146akvarel, běloba a tuš na papíře | 26 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
akvarel, běloba a tuš na papíře | 28,5 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
162akvarel na papíře a desce | 55 × 72,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
tuš na papíře | 49,5 × 69,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
165akvarel, kvaš a tuš na papíře | 21 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
324olej na plátně | 27 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč