neděle 11. prosince 2016
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 35 × 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
tuš na papíře | 24,6 × 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
181tuš na papíře | 21 × 18,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 20,8 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
183tempera na papíře | 16,8 × 13 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 35 × 32,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč