Znepokojení
209

Vladimír Vašíček (1919 - 2003)

Znepokojení, 1970

olej na plátně | 73,5 x 60 cm | sign. Vašíček 70 | rámováno

Literatura: Vladimír Vašíček, Obrazy, kvaše, kresby, reprodukce č. 58, Dům umění města Brna, 1986; Soupis malířského díla, 1942 - 1996, str. 21, Brno, 1996

Vystaveno: Vladimír Vašíček, Obrazy, kvaše, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno, 1986; Vladimír Vašíček, Obrazy, kvaše, kresby, Dům umění Gottwaldov, 1986; Abstraktní malířství, Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč

neděle 5. října 2014 od 13.30 hodin

úterý 30. září - sobota 4. října 2014