SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 5. října 2014 od 13.30 hodin
úterý 30. září - sobota 4. října 2014
olej na kartonu | 19 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
151akronex na plátně | 54 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
152olej na plátně | 57 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
olej na plátně | 27 x 42,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
154olej na sololitu | 61 x 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
155tempera na kartonu | 50 x 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 47 x 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
157olej na plátně | 61 x 82 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
158olej na plátně | 35 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
PRODÁNO ZA: 33 750 Kč
olej na malířské lepence | 28,5 x 16,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
olej na plátně | 100 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
161olej na desce | 52 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
koláž na lepence a kartonu | 42 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
163olej na plátně | 100 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
164olej na plátně | 100 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
olej na sololitu | 50,5 x 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
166olej na plátně | 40 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
167akryl na papíře a plátně | 150 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 70 x 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
169olej na plátně | 70 x 102 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 50 000 Kč
akryl na plátně | 60 x 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
172olej na plátně | 90 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
173akryl na plátně | 110 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
175kombinovaná technika na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
176olej na plátně | 135 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 130 x 170 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
178akryl na plátně | 70 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
olej na plátně | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
akryl na plátně | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
akryl na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
akryl na plátně | 90 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
184akryl a olej na plátně | 65 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
185akryl na plátně | 90 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
olej na plátně | 67 x 108 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
187akryl na plátně | 85 x 147 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
188akryl na plátně | 70 x 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
olej na plátně | 61 x 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
190kombinovaná technika na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
191kombinovaná technika na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
olej na plátně | 120 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
olej na plátně | 70 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
akryl a koláž na plátně | 120 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč