Jablko v klíně
009

Josef Velčovský (1945)

Jablko v klíně

litografie | 11,4 x 8,2 cm | sign. Velčovský | 160/200

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 360 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

AKT A EROTIKA