Muž a žena
027

Václav Bláha (1949)

Muž a žena, 2009

litografie | 38,5 x 54 cm | sign. V. Bláha 2009 | 91/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

AKT A EROTIKA