Akt se zrcadlem
047

Ivan Komárek (1956)

Akt se zrcadlem, 2010

litografie | 22 x 28,5 cm | sign. I. Komárek 2010 | 62/130

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO
29.9. - 4.10. 2020 | 10 - 19 hod
Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

ZADÁVEJTE LIMITY

INTERNETOVÉ AUKCE
neděle 4. října 2020

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

AKT A EROTIKA