Dvacet aktů
055

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Dvacet aktů, 1993

akvarel, tuš, papír | 29,5 x 42 cm | sign. Načeradský 93

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

AKT A EROTIKA