Dívčí akt
079

Karel Beneš (1932)

Dívčí akt, 1977

litografie | 15,6 x 14,6 cm | sign. K. Beneš 77 | 79/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

AKT A EROTIKA