Okno do Tebe VI.
061

Oldřich Tichý (1959)

Okno do Tebe VI., 1994

olej na plátně | 95 x 68 cm | sign. O. Tichý 1994 | rámováno

Vystaveno: Obrazy, Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ