R + Z + A
064

Viktor Pivovarov (1937)

R + Z + A, 1999

kvaš a pastel na papíře | 21 x 30 cm | sign. V. Pivovarov 1999 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ